Dla dzieci

Kreatywna zabawa dla najmłodszych? Zaskocz ciekawym pomysłem dzieci podczas imprezy urodzinowej, karnawału, balu szkolnego lub w trakcie innej uroczystości. Nasza fotobudka dla dzieci to idealne rozwiązanie, które sprawi im niesamowitą zabawę na wiele godzin.

Zabawa jest bardzo łatwa a dodatkowo pomoże w niej nasz animator. Wystarczy wybrać gadzet lub rekwizyt i mamy wikinga, strażaka lub pirata z Karaibów ! Zdjęcie w górach na plaży czy na księżycu? Sam zdecyduj lub pozwól dzieciom wybrać tło do zabawy z fotobudką. Uśmiech, myk pstryk i zdjęcie gotowe.

Fotobudka MykPstryk dla dzieci jest mniejsza od standardowej fotobudki. Przystosowaliśmy ją dla najmłodszych. Jej wysokość to 100 cm, pozwala to na swobodne korzystanie z ekranu dotykowego i odbiór zdjęć z podajnika. Dzieci mogą bez podnoszenia na rękach i dodatkowych podestów bawić się jak dorośli ! Nasza fotobudka oferuje wspaniałą zabawę, szeroki uśmiech oraz emocje, dlatego nie powinno jej zabraknąć na żadnej imprezie dla najmłodszych. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

//lodz-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/dzieci-2.jpg