Dla firm

Promocja, reklama, targi lub ewent. Jest wiele okazji aby za pomocą fotobudki w interesujący sposób zaprezentować to na czym zależy Twojej firmie najbardziej. Fotobudka jest doskonałym środkiem do komunikowania się z klientami, gośćmi oraz pomiędzy pracownikami Twojego przedsiębiorstwa. Wspólna zabawa, pozytywne emocje skutecznie zaznaczą w świadomości odbiorcy znaczenie Twojej marki i produktu. Dzięki fotobudce w łatwy sposób przełamiesz bariery i otworzysz nowy rozdział w komunikacji zarówno z obecnym jaki i przyszłymi klientami.

Nie tylko strój wieczorowy. Kapelusz, okulary a może wąsik i afro? Nie pozwól aby koledzy z pracy Cię poznali tak łatwo. Impreza w stylu Disco lata 70? A może w kolorach Twojej firmy? Wszystko zależy od Twojej kreatywności, dostarczymy na Twój event gadżety a twoim gościom i Tobie pozostaje dobrze się bawić. A może zdjęcie z szefem ? Dla Twoich pracowników będzie to z pewnością chwila na swobodę i integrację.

Dzięki wielu urządzeniom, możemy zapewnić Tobie sprawną i szybką obsługę nie tylko w jednym miejscu lecz w kilku na terenie kompleksu lub całego kraju. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz przeprowadzić imprezę i zaoferować zabawę sowim gościom bez ograniczeń lub stworzyć skoordynowaną akcję marketingową na terenie kilku miast jednocześnie.

Możesz posłużyć się powierzchnią naszej fotobudki do reklamy wizualnej. Wykorzystaj tło zdjęcia aby promować swoją markę. Oferujemy pełny branding urządzenia, tła i wydruku. W naszej ofercie znajdują się ścianki tekstylne, tła i press wall na których możesz umieścić swoje logo, grafikę lub temat związany z imprezą. Zaaranżuj swoją akcję pod kątem kampanii od początku do końca z fotobudką MykPstryk.

Fotobudka to nie tylko, drukowane zdjęcia. To sprawne narzędzie do social sheringu i picure marketingu. Jest to prosta i szybsza droga do dotarcia do wszystkich, którzy stanowią potencjalną grupę zainteresowanych i przybliżenia im Twojego wydarzenia. Instagram, facebook, twitter lub mail. Kto nie chciałby się podzielić niesamowitymi zdjęciami w sieci z Twojego wydarzenia?

//lodz-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/czarna.png
//lodz-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/20160827_215451_830_IMG_4526.jpg
//lodz-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/20160914_002643_932_IMG_5682.jpg

1. Promocja

Wykorzystaj fotobudkę jako nieprzeciętną formę promocji i atrakcji związanej z Twoimi usługami lub produktem. Możesz obrandować fotobudkę swoim logiem i zaaranżować jej powierzchnię, aby identyfikowała się z Twoją firmą. Zaproś wszystkich do zrobienia sobie zdjęcia.

2. Event

Przygotuj swoim gościom i potencjalnym klientom niespodziankę. Fotobudka podczas firmowego eventu to dobra zabawa i rozrywka. W ten sposób stworzysz okazję do wspólnej integracji podczas eventu. Za pomocą fotobudki buduj pozytywne emocje związane z Twoim wydarzeniem.

3. Picture marketing

Używając fotobudki, stawiasz na nieszablonowe rozwiązania marketingowe. Picture marketing i związane z tym social media pozwolą w łatwy sposób zachęcić grono osób do udziału w Twojej kampanii. Natomiast zdjęcia udostępnione w serwisach internetowych, będą promować pozytywnie Twoją markę i zapewnią jej rozpoznawalność.

4. Reklama

Reklama dźwignią handlu, a jedną z nich są nasze fotobudki. Reklama Twojej firmy na odpowiednio przygotowanej fotobudce będzie przyciągać wzrok i optycznie identyfikować się z Twoją firmą podczas targów lub konferencji. Zaproponuj swoim potencjalnym klientom aktywny kontakt z Twoim produktem i marką.

5. Personalizacja - fotobudka, tło, gadzety

Firma mykpstryk zapewnia nieograniczone możliwości brandingu fotobudki oraz związanych z nią dodatków tj. tło i gadżety, które podczas sesji zdjęciowej podkreślają obecność Twojej marki. Wszystkie te elementy podlegają brandingowi. Dzięki nim, żadna osoba nie przejdzie obojętnie obok, a Twoja marka odznaczy się pozytywnym wizerunkiem w świadomości klientów.

6. Dziel się wydarzeniem w sieci

Dostęp do internetu oraz wzrost jego użytkowników z roku na rok podnosi znaczenie social media i virtual marketingu. Wykorzystaj social media i naszą fotobudkę do promocji swojego wydarzenia, targów, konferencji, eventu. Dziel się swoimi zdjęciami i niech robią to Twoi klienci za pomocą mediów społecznych. Twoje logo, produkt i firma będą dostępne dla każdego. Podnieś świadomość i wiedzę potencjalnych klientów o Twojej marce. Bądź online.

7. Imprezy tematyczne

Zorganizuj imprezę tematyczną i wykorzystaj fotobudkę do jej urozmaicenia. Zakończenie szkolenia lub targów wraz fotobudką zapewni doskonałą zabawę i pamiątkę. Dzięki fotobudce uczestnicy aktywnie zaznaczą swój udział w Twoim wydarzeniu. MykPstryk to atrakcja, której nikt nie ominie. Zapewniamy kilka urządzeń podczas jednego wydarzenia.

8. Branding wydruku

Wraz z fotobudką, masz możliwość brandingu i personalizacji Twojego wydruku. Projektujemy dla Ciebie układ graficzny lub dostarczasz do nas własny projekt. Odbitki, możesz drukować w dowolnym układzie, przy wykorzystaniu oryginalnego papieru fotograficznego w macie lub połysku. Umieść swoje logo, datę i miejsce wydarzenia na odbitce. Niech miłe chwile kojarzą się z Twoją marką.

9. Promuj markę

Pół metra kwadratowego. Tyle właśnie potrzebujesz aby zacząć promocję marki wraz z naszą fotobudką. Porwij potencjalnych klientów oraz gości Twojego wydarzenia do dobrej zabawy. W niestandardowy i interesujący sposób zaprezentuj markę i produkt.

10. Zbliż się do klienta

Zabawa i ciekawość przyciągnie nawet najbardziej znudzonego i wybrednego klienta. Pomożemy w ten sposób wypromować Twoją markę lub produkt podczas eventu lub innego ważnego wydarzenia. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań aby wzbudzić zainteresowanie usługami i swoimi produktami.