Fotobudka na imprezę

Nasza fotobudka na imprezę to strzał w dziesiątkę. Dzięki niej Twoi goście doświadcza niezwykłych chwil, podczas zabawy. Dobierasz gadżety, przygotowane przez nas, pozujesz do zdjęcia przed urządzeniem, uśmiech i pstryk! Gotowe zdjęcie po chwili trafia do Twoich rąk. Swoją fotografię możesz zaprojektować tak jak chcesz poprzez wybór formatu i wstawienie dowolnej grafiki oraz napisów, wykonanych Twoją ulubioną czcionką.

Wykonane zdjęcia, charakteryzują się doskonałym odwzorowaniem kolorów i wysoką jakością. Czy tylko wersja drukowana ? Nie tylko. Social media, które zapewnia nasza fotobudka tj. facebook, twitter lub mail, będziesz mógł się podzielić wspaniałymi zdjęciami, ze wszystkimi znajomymi zaraz po ich zrobieniu.

Bal studencki, urodziny lub Sylwester i każda inna impreza. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną utrwalić ulotne chwile niepowtarzalnej radości. Gwarantujemy doskonała zabawę i opiekę profesjonalnych asystentów, którzy nie pozwolą aby uśmiech zszedł z Twoje twarzy. Sprawimy aby Twoja kolejna impreza była niezapominanym wydarzeniem.

//lodz-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/111.jpg
//lodz-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/22.jpg