Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele jest najbardziej rozchwytywaną formą atrakcji, każdy chce mieć pamiątkę w tym wspaniałym dniu. Starsi i młodsi bardzo chętnie fotografują się podczas zabawy. Dzięki fotobudce ten wieczór będzie niesamowitym przeżyciem dla wszystkich Twoich gości. Pozostawią oni w Twojej księdze gości dodatkową pamiątkę w postaci wpisu i zdjęcia, które przypominać będą Tobie przez lata, jak dobrze się bawili.

Dzięki rozbudowanym funkcjom fotobudki, nie tylko otrzymasz wysokiej jakości zdjęcia na papierze fotograficznym ale także wybierzesz interesujący Cię format zdjęcia, grafikę i napisy. Nasza fotobudka na wesele jest prostym w obsłudze urządzeniem z którym radżą sobie bez problemu nawet dzieci. Jednak aby cała zabawa przebiegała w nienaganny sposób, zawsze służyć będzie pomocą animator, który pomoże wszystkim uczestnikom zabawy.

Myk Pstryk fotobudka to atrakcyjna forma zabawy na weselu. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Sprawimy aby ten wyjątkowy dzień nie zostawił po sobie tylko wspomnień. Dojedziemy w każde miejsce i zagwarantujemy pełne i profesjonalne wsparcie, począwszy od dostarczenia i złożenia sprzętu po miłą i fachową obsługę asystenta.

//lodz-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/biała.png