Fotobudka dla dzieci

Z pewnością fotobudka to kreatywna zabawa dla najmłodszych? Zaskocz dzieci podczas imprezy urodzinowej. Karnawał, bal szkolny lub w trakcie innej uroczystości, bez wątpienia fotobudka będzie ciekawym pomysłem. Nasza fotobudka dla dzieci to na pewno rozwiązanie, które  jeszcze bardziej sprawi im niesamowitą zabawę na wiele godzin.

Choć zabawa przy robieniu zdjęć jest bardzo łatwa, nie zabraknie przy fotobudce naszego asystenta. Wystarczy wybrać gadżet lub rekwizyt i mamy wikinga, strażaka lub pirata z Karaibów! Zdjęcie w górach na plaży podobnie do tego na księżycu, będzie wspaniałą pamiątką. Sam zdecyduj lub pozwól dzieciom wybrać tło i gadżety do zabawy z fotobudką. Na koniec, uśmiech, pstryk i zdjęcie gotowe.

Fotobudka Myk Pstryk dla dzieci jest mniejsza od standardowej fotobudki. Przystosowaliśmy ją dla najmłodszych. Jej wysokość to 120 cm, w związku z tym pozwala to na swobodne korzystanie z ekranu dotykowego i podobnie do odbioru zdjęć z podajnika. Dzieci mogą bez podnoszenia na rękach i dodatkowych podestów bawić się jak dorośli ! Bezprzeczenie nasza fotobudka oferuje wspaniałą zabawę, szeroki uśmiech oraz emocje. Podsumowując nie powinno jej zabraknąć na żadnej imprezie dla najmłodszych. Dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy.

%wypożyczalnia fotobudek%
Zapraszamy do kontaktu