Wydruk

Myk Pstryk Fotobudka – formaty wydruków i ramki. Fotobudka niewątpliwie uatrakcyjni każdą zabawę, imprezę czy wydarzenie. Zapewni gościom niesamowitą rozrywkę polegającą na pozowaniu do zdjęć, które są od razu drukowane. Wykonane podczas zabawy fotografie, z pewnością staną się idealną pamiątką przypominającą o cudownych chwilach.

Fotobudka to propozycja dedykowana przede wszystkim osobom i firmom, które planują organizację zabawy, spotkania, wydarzenia lub imprezy okolicznościowe. Myk Pstryk fotobudka idealnie sprawdza się również podczas promocji, premier produktowych i eventów firmowych. Reasumując jest to narzędzie marketingowe o niemal nieograniczonych możliwościach. Wykonywane zdjęcia są personalizowane w dowolny sposób przy pomocy  elementów graficznych, logotypów oraz napisów, czy dedykowanego tła.

Jeśli nie widzicie dla siebie idealnego projektu w powyższych formatkach, na pewno poratuje was w takiej sytuacji, nasz wesoły zespół !

Powiedzcie nam jak ma wyglądać wydruk podobnie do układu okienek i jej liczby. Przygotujemy indywidualny wzór wydruku razem z Wami.

Ślub & Wesele

Eventy & Imprezy

W powyższej galerii brakuje odpowiedniego projektu ? Zdajcie się na nas, zaprojektujemy go razem z Wami. Każdy projekt możemy przygotować w postaci paska, pocztówki lub polaroid. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

Zapraszamy do kontaktu